SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bestickuppsättning 9016454
nr 901 6454
Bestickuppsättning
nysilver, modell svensk spets m. m
Kondition: lättare bruksslitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 juni 2014
kl 20:14:48
30/6 17:49:34
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.